קרקס

חברת עננים מחוברת לעולם הקרקס עוד מחבל התבור. בואו איתנו למסע מופלא, להכיר ולטעום מנפלאות הקרקס. אנחנו מציעים הופעות קרקס והופעות אש, סדנאות קרקס שונות (ג'אגלינג, הליכה על חבל, קביים) ועוד. כל פעילויות הקרקס מעוברות ע"י מדריכי קרקס מוסמכים, ומגיעות עם ביטוח מותאם לפעילות. את הפעילויות ניתן להתאים לאירועים שונים וניתן לשלב גם באירועים עם משתתפים רבים. נשמח לעזור ולהתאים את הפעילות במיוחד עבורכם.

סדנת ג'אגלינג

סדנה תוססת וצבעונית מעולם הקרקס והלהטוטנות, בה ייהנו המשתתפים מהתנסות חופשית בכלי קרקס שונים ומגוונים כגון: כדורי ג'אגלינג, צלחות סיניות, מקלות פרח ועוד. גם קהל הבוגרים מוזמן לקחת חלק ולהתנסות בכלי הקרקס השונים! יהיה כיף, יהיה מעניין, יהיה מאתגר ובעיקר מצחיק "להתחפש" ללהטוטנים בקרקס ליום אחד!

סדנת הליכה על חבל

סדנה מאתגרת ומהנה בה יתנסו המשתתפים בהליכה על חבל באמצעות מתקן מיוחד המיועד ללהטוטנים מתחילים, ממש מהצעד הראשון!

מופע קרקס

הופעה היתולית ומצחיקה בכיכובו של מוקי הלהטוטן! הופעה אינטראקטיבית ודינמית, בה גם הקהל משתתף ולוקח חלק פעיל בהופעה! שילוב של להטוטים מעולם הקרקס והמון המון צחוק וכיף

מופע אש

מופע מרהיב ומטריף חושים של פעלולים ואפקטים מדליקים באמצעות אש חמה ולהטוטי ג'אגלינג!!! מופע מדליק ומרתק מקטנים ועד גדולים – בואו, יהיה אשששש!

סדנת בועות סבון

סדנה מדליקה וכייפית בה ייהנו המשתתפים מיצירת בועות סבון ענקיות באמצעות ציוד מיוחד!

דמויות שטח

דמויות ססגוניות אשר יסתובבו בין הקהל, יצחיקו אותו, יפעילו אותו ויתנו אפקט של קרנבל לכל אירוע. קיימת אפשרות לדמויות בגובה רגיל וגם לדמויות על קביים גבוהות, שהופכות כל אירוע לאטרקציה.